Додайте товари до списку бажань
0

Кросівки Ягуар

В наявності
Артикул: 1950_2
2 685 грн
3 085 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Сезон
Колір
Розмір
Купити в 1 клік
Відгуки 15
придбав данну модель, якісно зроблено, поки багато не находив але на нозі сидить добре
Відповісти
Олександр, дякуємо за коментар, нехай добре носяться😊
Відповісти
Придбав цю модель онлайн, трохи не влучив з розміром - замінили на менший розмір без проблем, на розмір менше сіли як рідні.
Ношу ці кросівки трішки більше двох місяців , бувають дуже активні дні. Почав носити в досить прохолодну погоду - нога не мерзне, з приходом тепла не потіє, це щось неймовірне! За цей час не втратили вигляду зовсім! Реально як нові, навіть слідів згину не видно!
З недоліків, на мою суб’єктивну, відсутність петлі над пʼяткою, доводиться користуватися лопаткою, і якось незрозуміло, що зробити з язичком. Але це не суттєві недоліки в не впливають на якість взуття.
Зайшов написати відгук в обрати пару для заміських умов.
Відповісти
Alexandr Radzievsky, Дякуємо за відгук! 😊
Раді, що взуття добре показало себе в носінні та залишилось комфортним у різну погоду. Дякуємо також за зауваження щодо петлі — обов’язково врахуємо. Носіть із задоволенням! 💪
Відповісти
Купила модель Ягуар ризикнувши.На роботі підлога різного типу:фарба на бетоні і дереву,лакований паркет,плитка, лінолеум-у попередньому взутті обов'язково на чомусь підсковзнеся,в Ягуарі не сковзаюсь.Маю малу але широку ступню(повздовжньо-поперечне вроджена плоскостопість)-це ще той квест найти взуття,коли37малий,38великий(в цьому магазині мені без проблем зробили заміну взуття на потрібний розмір).Турбує проблема з набряком ніг,але в них я можу ходити .Маю вагу 120кг,черевики прекрасно витримують:не прогибається підошва.Не має дурного запаху,вірніше нема ніякого запаху,що підтверджує якість матеріалу з якого виготовляють взуття.Хотілось,щоб була створена модель із додатковою застібкою-блискавкою для більшого комфорту знімання і одягання.Доречі я вже придбала кросівки і на літо в цьому магазині.Хочу ще придбати і на зиму.Дякую всім хто дає нам можливість носити зручне взуття

Відповісти
Ще 3 коментаря
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору